Şikayet Et

Koca Kafalar Futbol 2

Oyun Yükleniyor...


İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran Koca Kafalar oyun serisinin ikinci oyunuyla sizlerleyiz. Yine her zaman olduğu gibi bu oyunda da zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

 

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla devam edin. Ana menüye girdikten sonra bilgisayara karşı oynamak isterseniz "NEW GAME", arkadaşınızla birlikte oynamak isterseniz "2 PLAYER" butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra takımı seçin ve oyuna başlayın. Oyunda 3 çeşit bonus bulunmaktadır. Yeşil bonuslar, kendisini alan kişiye olumlu gelişmeler sağlar. Kırmızı bonuslar kendisini alan kişiye olumsuz gelişmeler sağlar. Sarı bonus ise her iki oyuncu için ortak gelişmeler sağlar.

 

Oyun esnasında ekranın sağ ve sol üst köşelerinde bulunan göstergeler ile skoru takip edebilirsiniz. Yine ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesi ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. "MENU" butonu ise ana menüye geri dönmenizi sağlar. Serinin diğer oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Ziyaretçi Ziyaretçi
Sitenize eklemeniz gereken kod aşağıdadır:
Hangi Tuşlarla Oynanır? YON2BOSLUKYONP
Bu Oyunla İlgilenen Son Üyeler